Privaatne elukeskkond

Arhitektuurne lahendus lähtub krundi ainulaadsest asukohast, mis võimaldab suurepäraseid vaateid ümbritsevale. Hoonestuse planeeringu lahendusel on arvestatud, et terrassimaastik oleks võimalikult avatud päikesele ja samas ka privaatne. Oleme veendunud, et sa hindad siinset kõrget kvaliteeti.

Parkimine, panipaik ja hoov

Iga korteri juurde kuulub 1 parkimiskoht (4 toaliste korteri juurde kuulub 2 parkimiskohta) ja panipaik. 

Külalistele on planeeritud eraldi parkla. Hoov on kavandatud kvaliteetse jalakäijate tänava ja pargina. Kogu lahendus moodustab selgelt ühtse visuaalse terviku.

Valgusküllased korterid

Arhitekti poolt projekteeritud kodud on ruumi- ja valgusküllased ning ka kõige pisemad detailid vastavad sinu nõudlikule maitsele. B-energiaklassi kortereid iseloomustavad avarus ja läbimõeldud planeering, samuti kõrged laed, suured aknad, klaasitud rõdud ja ruumiküllased terrassid. 

Sinu uus kodu linna lähedal

Linnakärast eemal Kõrvekülas 2-4-toalised hubased korterid asuvad 3-korruselistes majades. 

Lähedal asub kool, lasteaed, huviringid, pood, järv ja loodusrajad.

  Ehitusinfo  

Ehituskonstruktsioonid

Hoone kandvad konstruktsioonid toetuvad lintvundamendile. Välisseinad on õõnesplokkidest, mille õõnsused on betoneeritud. Välisviimistluseks on krohv, mis hülgab mustust. Vahelaed on monteeritavatest raudbetoonõõnes-paneelidest. Kortermajade katused on kasutatud PVC katusekate.

Siseseinad

Korterite vahelised ning trepikoja vahelised seinad laotakse täisbetoneeritud õõnesplokkidest. Korterite siseseinad on sanruumidel ja tehno- süsteemide šahtidel kergplokk-seinad ning tubade vahelised seinad õõnesplokkidest.

Aknad ja välisuksed

Korterites on plastikraamil kolmekordse klaasiga pakettaknad. Korterite välisuks on tammespoonist..

Küte ja ventilatsioon

Hoonet köetakse ja vett soojendatakse gaasikatlaga, mis asub elamu tehnoruumis. Sooja jaotamine toimub põrandasse paigaldatavate küttetorustikega.


Hoonesse on ettenähtud paigaldada igasse korterisse eraldi soojusvahetiga ventilatsiooni seade mis soojendab toast ära võetava õhu abil väljast võetavat värsket õhku.
Elamu tagant läheb läbi Telia sidekaabel millega liitumine toimub vastavalt liitumislepingu tingimustele.

Elektripaigaldised

Korterisse paigaldatakse standardne arve pistikupesasid, andmeside- süsteemid, fonolukusüsteemid. Kuni korterini on paigaldatud optiline valguskaabel. Korterisisene sidevõrk on teostatud universaalse Cat6 kaabeldusega.

Hoone trepikodade sisse- pääsud varustatakse videofonosüsteemiga.

Veevarustus ja kanalisatsioon

Kortermaja on ühendatud Tartu Veevärgi vee- ja kanalisatsioonivõrku. Soe tarbevesi valmistatakse lokaalselt gaasikatlas. Igal korteril on eraldiseisev veearvesti.

ENERGIAMÄRGIS

Hoone arvutuslik energiatõhususarv on 145 kWh/m²•a – klass C.

VALMIMISTÄHTAEG

Elamu valmimisajaks on veebruar 2020.

SISEVIIMISTLUS

Korteri eluruumide põrandad on kaetud naturaalse tammeparketiga. Pesemisruumi põrand ja seinad on kaetud keraamiliste plaatidega. Korteri välisuks on metallist ja siseuksed on kaetud naturaalse tammespooniga.

Kodu aitab osta Swedbank

Pakkumise saamiseks kasuta koodi DEVALKO ja

Sind teenindatakse eelisjärjekorras.

Telefon: 613 1324 

Finantsteenuseid pakub Swedbank AS.

Tutvuge teenuste tingimustega aadressil

www.swedbank.ee, vajadusel konsulteerige pangatöötajaga

Devalko OÜ |  valdeko@transmix.ee  |  Tel: +372 504 5496

© 2019 web by www.stuffer.ee